WSPÓŁWŁAŚCICIEL, DORADCA KLIENTA

Magdalena Banasiak

doradztwo, projektowanie, dobór i sprzedaż elementów oświetleniowych oraz kompletnych rozwiązań pod klucz.

Projektant Oświetlenia, Doradca klienta

Bartłomiej Chmiel

doradztwo, projektowanie, dobór i sprzedaż elementów oświetleniowych oraz kompletnych rozwiązań pod klucz.

To nie przypadek, że jesteśmy trochę jak lampki EYEleds!

DŁUGI STAŻ

1988 rok – w tym roku powstaliśmy, jesteśmy i ciągle się rozwijamy. Co to oznacza dla Ciebie? Że jak kupisz już u nas EYEledy to za kilka lat będziesz mógł wrócić po więcej, albo nakrzyczeć na nas jeśli coś nie będzie grało. Na EYEledy dajemy 5 lat gwarancji. Jeśli zechcesz z niej skorzystać – będziesz wiedział gdzie nas szukać!

NIEWIELKI ROZMIAR

Pracuje u nas tylko sześć osób. Zależy nam na każdym kliencie. Jesteśmy bardziej elastyczni i szybsi w działaniu niż duże firmy. Łatwiej się z nami dogadać. Lampki EYEleds też są małe i płaskie. A jak wiadomo małe jest piękne

NISZOWE PRODUKTY

Szukamy swojej niszy na rynku. Dlatego właśnie wybieramy najfajniejsze produkty, których nie znajdziesz gdzie indziej. Po prostu odwaliliśmy robotę za Ciebie! EYEledy są jedyne w swoim rodzaju – jeśli znajdziesz inne lampki podłogowe będą najprawdopodobniej grubsze, mniej wytrzymałe, albo będą kiepska kopią tego co znajdziesz u nas!

MAGAZYN W ŁODZI

Oznacza to ni mniej ni więcej, że z dużym prawdopodobieństwem następnego dnia po tym jak się dogadamy będziesz miał swoje lampy w swoich rękach. Eyeledy leżą na półkach i czekają aż ktoś je przygarnie i pokocha tak jak my.

PEŁNA PROFESKA

Znamy się na tym – oświetleniem zajmujemy się już ponad 15 lat! Mamy na koncie sporo ciekawych realizacji. Dołożymy wszelkich starań, żebyś Ty też był zadowolony i polecił nas innym. EYEledy też znają swój fach. Mają wszystko co powinna mieć idealna lampka podłogowa. Say no more.

RODZINKA

Jesteśmy firmą rodzinną. Lubimy ze sobą pracować, a nasza ekipa działa od lat w tym samym składzie. Po prostu pasujemy do siebie – tak samo jak lampki z rodziny EYEleds. Której nie wybierzesz – będzie pasowała.