Jak przekształcić swoją przestrzeń w kino domowe z Apple TV?

Kino w domu? Z Apple TV to jak najbardziej możliwe. Dzięki tej przystawce do telewizora możesz zapewnić sobie oraz swoim bliskim wrażenia niczym na sali kinowej i cieszyć się ulubionymi serialami, filmami czy też oglądać wydarzenia sportowe. Istnieje kilka prostych sposobów, z których można skorzystać w tym celu.

Przeczytaj i dowiedz się, rozrobić, aby w dowolnej chwili zmienić domową przestrzeń w centrum rozrywki na wysokim poziomie. Nie jest to proces, który wymagałby jakiejś zaawansowanej wiedzy i każdy może przeprowadzić kiedy tylko chce!

Co potrzebne do stworzenia kina w domu?

Głównym urządzeniem, którego potrzebujesz, jest Apple TV 4K. To przystawka do telewizora działająca online, która daje dostęp do niezliczonej ilości treści w wysokiej jakości, pozwala także na zapisywanie wybranych. Drugim będzie oczywiście telewizor lub projektor, czyli obszar wyświetlania obrazu. Aby zapewnić sobie optymalne wrażenia dźwiękowe, konieczne są głośniki. Zalecane to oczywiście HomePod lub HomePod mini, jeśli jednak dysponujesz innymi, one również powinny doskonale współpracować z TV Apple.

Jak podpiąć głośniki zewnętrzne? Po włączeniu przystawki powinno pojawić się pytanie, czy chcesz używać głośników HomePod jako głośników Apple TV. Wybierz opcję “Używaj jako głośników TV”, aby włączyć dźwięk kina domowego. Jeśli go nie ma, na ekranie startowym Apple TV wystarczy wejść w ustawienia, a następnie do opcji „Wideo i dźwięk”, a następnie „Wyjście audio”. Tam należy wskazać głośniki, które mają zostać użyte. 

Pamiętaj, że efekty dźwiękowe będą w dużej mierze zależeć od tego, jak rozstawione zostaną głośniki oraz jaki tryb emisji dźwięku wybierzesz. Możesz włączyć w ustawieniach Apple TV 4K opcję „Wzmacniaj dialogi”, dzięki czemu rozmowy będą mocniej eksponowane – zyskujesz pewność, że nie przegapisz żadnych istotnych informacji. 

I to już wszystko – od teraz możesz cieszyć się kinem w domu, oglądając w komfortowych warunkach to, co lubisz i kiedy lubisz.

Apple TV to podstawa

Przystawka Apple to podstawa dostępu do licznych treści. Z jej zdobyciem nie będzie problemu. iDream, czyli autoryzowany sprzedawca Apple, ma ją w swojej ofercie w dwóch wersjach, które różnią się ilością pamięci oraz sposobami łączenia. Możesz dzięki temu wybrać model najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Za każdy Apple TV cena jest bardzo przystępna – dostęp do nieograniczonej rozrywki nie wymaga od Ciebie dużych nakładów finansowych!

A ponieważ iDream to Apple Premium Reseller, masz pewność, że kupujesz w pełni sprawną, fabrycznie nową przystawkę, która jest na gwarancji. Do każdej wersji dodawany jest pilot z powierzchnią reagującą na dotyk, pozwalający na sterowanie wszystkimi parametrami. Wygoda w każdej sytuacji gwarantowana!

Jeśli zatem interesuje Cię przystawka TV Apple, odwiedź nasz sprzedający urządzenia Apple sklep – salony iDream znajdują się na terenie całego kraju. Możesz także w dowolnej chwili złożyć zamówienie online – w tym celu wejdź na https://idream.pl/.